3DEXPERIENCE SUMMIT POLSKA 2023

INNOWACJE I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W BIZNESIE

3DEXPERIENCE SUMMIT 2023 to miejsce dyskusji i wymiany doświadczeń w zakresie technologii, innowacji i strategii zrównoważonego rozwoju w polskim biznesie.


Agenda

Rejestracja zamknięta

Innowacyjne produkty i procesy oraz strategia zrównoważonego rozwoju to jedne z kluczowych elementów sukcesu w dzisiejszym biznesie. Adaptacja nowych modeli biznesowych, nowoczesne technologie i elastyczność, to czynniki wspierające działanie firmy na szybko zmieniającym się rynku. Wiedza, wymiana doświadczeń i współpraca między pracownikami są filarami skutecznie działającej firmy.

3DEXPERIENCE Summit będzie idealną okazją do wymiany myśli i doświadczeń reprezentantów świata biznesu, Klientów i Partnerów Dassault Systemes. Konferencja to liczne panele dyskusyjne i wystąpienia ekspertów 3DS połączone z case studies naszych kluczowych klientów.

Głównymi obszarami rozmów będą innowacje i wyzwania w realizacji transformacji cyfrowej polskiego biznesu. Drugim kluczowym punktem dyskusji będzie planowanie strategii wdrożenia koncepcji zrównoważonego rozwoju w polskich firmach.

Podczas sesji dowiesz się:

w jaki sposób korzystając ze współczesnych zintegrowanych rozwiązań można wspierać realizację celów środowiskowych w polskich firmach

jak zwiększyć innowacyjność i skrócić czas wprowadzania produktów na rynek dzięki synergii modelowania i symulacji (MODSIM)

jak wykorzystać doświadczenie wirtualnych bliźniaków do zwiększenia wydajności i optymalizacji produkcji

jak tworzyć wartościowe doświadczenia użytkowników – od koncepcji projektu do finalnego produktu

Zapraszamy do rejestracji i udziału w 3DEXPERIENCE Summit, które odbędzie się w wyjątkowym miejscu w Krakowie - flagowym showroomie Nowy Styl, Office Inspiration Centre, gdzie design i trendy łączą się z technologią.

Rejestracja zamknięta.

Udostępnij wydarzenie: